درباره ما

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
image

درباره ما

شرکت پویا تکنولوژی فراز متشکل از جوانان فعال تجارت الکترونیک با سابقه چندساله هیات مدیران و تکیه بر دانش فنی آن ها توانسته در مدت کوتاهی به اهداف خود برسد.

نوآوری و نشاط اولین جلوه‌ای است که از فراز به چشم می‌خورد. پویایی و تلاش برای نیل به اهداف در طول حیات شرکت باعث گسترش توانایی‌ها شده و استفاده از ابزار مناسب، زیرساخت‌های محکمی در شرکت بنیان نهاده است.

محیط کار صمیمی در کنار راه‌کارهای نوین تصمیم‌سازی مشارکتی، رشد و هم‌افزایی قابل توجهی در فراز ایجاد کرده و نهایتا با تکیه بر پتانسیل‌های ایجاد شده ضمن توسعه سیستم‌های نرم‌افزاری،رسانه های دیجیتال و دیجیتال برندینگ به آرمان خود مبنی بر افزایش رضایت مشتری، تداوم نوآوری و گسترش سهم خود در بازار، جامه عمل پوشانیده است.
الگوی مدیریت به‌روز، جذب و گردش سریع اطلاعات در کنار افراد متخصص، فراز را به شرکتی پویا بدل نموده است. استفاده از این زیرساخت‌ها امکان شناخت فرصت‌ها و کشف نیازهای آتی اشخاص و سازمان‌ها را میسر کرده است.

با تیم فنی فراز آشنا شوید

ما همواره تلاش کردیم با ایجاد محیطی گرم و صمیمی پروژه ها را با انگیزه و علاقه به کار جلو ببریم. در این مسیر پذیرای کار آموز و یا حتی همکار نیز هستیم.<br />