• شب
  • روز
  • شب
  • روز
title-logo

تجارت الکترونیک فراز

ما فراز هستیم. تیمی از جوانان پرانرژی و پر از ایده که از سال 1400 کار طراحی وب سایتمان را شروع کردیم. از همان روزهای اول، چشممان به آینده بود؛ به همین خاطر دنبال راه‌های نو و خلاقانه برای پیشرفت در دنیای دیجیتال می‌گشتیم. در این مسیر، تجربه و دانش فنی تیم ما روز به روز بیشتر شد. همین باعث شد که مهارت‌ها و توانایی‌های ما در زمینه‌های مختلف مثل طراحی وب، برنامه نویسی، گرافیک و شبکه گسترش پیدا کند. در کنار آن، با استفاده از ابزارهای روز دنیا و زیرساخت‌های پیشرفته، توانستیم خدمات باکیفیت‌تر و حرفه‌ای‌تری را به شما ارائه بدهیم. اما آنچه که همیشه مدنظرمان بوده، توجه ویژه به نیازهای شما عزیزان است. به همین دلیل، در کنار نوآوری و خلاقیت، مشتری‌مداری یکی از اصول اصلی ماست. ما با ارائه خدمات باکیفیت، هزینه مناسب، و رعایت دقیق زمان بندی، توانستیم رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب کنیم.

ارزش‌های ما

OUR VALUES

ما-روی-ارائه-خدمات-حرفه‌ای-با-دانش-به‌روز-و-تجربه-بالای-تیم-فراز-در-حوزه-طراحی-سایت-و-دیجیتال-مارکتینگ-تکیه-داریم.

ما روی ارائه خدمات حرفه‌ای با دانش به‌روز و تجربه بالای تیم فراز در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ تکیه داریم.

ما-به-داشتن-جمعی-از-استعدادهای-متخصص-در-زمینه‌های-مختلف-طراحی-سایت-افتخار-می‌کنیم.

ما به داشتن جمعی از استعدادهای متخصص در زمینه‌های مختلف طراحی سایت افتخار می‌کنیم.

تعهد-ما-به-برآورده-کردن-انتظارات-و-نیازهای-مشتریان،-با-هدف-ایجاد-رضایت-کامل-و-وفاداری-شما-عزیزان-است.

تعهد ما به برآورده کردن انتظارات و نیازهای مشتریان، با هدف ایجاد رضایت کامل و وفاداری شما عزیزان است.

ما-روی-طراحی-اختصاصی-و-شخصی‌سازی‌شده-سایت‌ها-با-هدف-تحقق-نیازها-و-اهداف-ویژه-هر-کسب-و-کار-تمرکز-داریم.

ما روی طراحی اختصاصی و شخصی‌سازی‌شده سایت‌ها با هدف تحقق نیازها و اهداف ویژه هر کسب و کار تمرکز داریم.

ما-به-طراحی-واکنش‌گرا-و-سازگار-با-انواع-دستگاه‌های-مختلف،-برای-تضمین-تجربه-کاربری-بهینه-در-همه-پلتفرم‌ها-توجه-ویژه-داریم.

ما به طراحی واکنش‌گرا و سازگار با انواع دستگاه‌های مختلف، برای تضمین تجربه کاربری بهینه در همه پلتفرم‌ها توجه ویژه داریم.

باور-داریم-که-نوآوری،-مرز-جغرافیایی-نمی‌شناسد-به-همین-دلیل-خدماتمان-را-به-کشورهای-همسایه-نیز-ارائه-می‌دهیم.

باور داریم که نوآوری، مرز جغرافیایی نمی‌شناسد به همین دلیل خدماتمان را به کشورهای همسایه نیز ارائه می‌دهیم.

چرا ما؟

?WHY US

1

تیمی از جوانان کاربلد با کوله باری از تجربه

ما در کنار متخصصان با تجربه و توانمند در زمینه‌های مختلف تلاش می‌کنیم تا کارهای با کیفیت بالا و حرفه‌ای ارائه دهیم.

2

مشاوره و راهنمایی رایگان و همه‌جانبه

قبل از شروع هر پروژه، مشاوره‌های جامعی را به صورت رایگان ارائه می‌دهیم تا بهترین راه حل را برای نیازتان پیدا کنیم.

3

حل مسئله و ایده پردازی بدون حد و مرز

تیم فراز به جای صرفاً پیروی از خواسته‌های مشتری، تلاش می‌کند تا مسائل و چالش‌های احتمالی را شناسایی کرده و راه حل‌ مناسب و ایده‌های خلاقانه‌ پیشنهاد دهد.

4

تحویل کار در صورت رضایت 100% شما

برای ما خیلی مهم است که شما از کار نهایی رضایت کامل داشته باشید و تا زمانی که از نتیجه کار راضی نباشید، پروژه را تحویل نمی‌دهیم.

چشم انداز ما

OUR VISION

vision
  • 1404
  • 1406
  • 1408

در 1 سال آینده، تیم فراز به عنوان یک شرکت پیشرو در حوزه طراحی وب سایت هدفش این است تا به یکی از برندهای شاخص در زمینه طراحی سایت در سطح کشور تبدیل شود. ما با ارائه خدمات باکیفیت و نوآورانه، به مشتریان خود کمک خواهیم کرد تا به اهداف خود دست یابند. برای تحقق این هدف، ما بر روی موارد زیر تمرکز خواهیم کرد: 1.بهبود کیفیت خدمات 2.توسعه تیم فروش و بازاریابی 3.سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه. ما معتقدیم که طراحی وب سایت نقش مهمی در موفقیت کسب و کارها دارد. یک وب سایت خوب می تواند به مشتریان کمک کند تا محصولات و خدمات شما را پیدا کنند، با شما ارتباط برقرار کنند و خرید کنند. ما قصد داریم تیم قدرتمندی از طراحان و توسعه دهندگان برجسته جمع آوری کنیم که بتوانند راه حل های نوآورانه ای را برای چالش های پیچیده ارائه دهند.

در افق سه ساله، فراز چشم انداز بلندپروازانه ای را دنبال می‌کند؛ تبدیل شدن به یک برند جهانی و شناخته شده در زمینه طراحی سایت. ما می خواهیم فراتر از مرزهای ملی گام برداریم و حضور قدرتمندی در سطح بین المللی داشته باشیم و خدمات خود را به مشتریان بین المللی ارائه دهیم. برای تحقق این هدف، ما بر روی موارد زیر تمرکز خواهیم کرد: 1.سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه در زمینه فناوری های جدید 2.همکاری با شرکت های فناوری پیشرو در جهان. ما معتقدیم که با تلاش و پشتکار، می توانیم به این اهداف دست یابیم و شرکت تجارت الکترونیک فراز را به یک برند جهانی تبدیل کنیم.

تیم فراز معتقد است که فناوری‌های جدید، مانند هوش مصنوعی، واقعیت افزوده و واقعیت مجازی، نقش مهمی در آینده طراحی وب سایت خواهند داشت. در چشم‌انداز پنج سال آینده، فراز قصد دارد با جسارت در دنیای هوش مصنوعی و واقعیت مجازی گام بردارد. تمرکز ما برای تحقق خدمات هوش مصنوعی و واقعیت مجازی بر روی موارد زیر است: 1.جذب و استخدام متخصصان و کارشناسان 2.سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌های فنی پیشرفته 3.ایجاد شراکت و همکاری با شرکت‌های پیشرو در این حوزه‌ها 4.اجرای پروژه‌های نمونه برای پیاده‌سازی و آزمایش راه‌حل‌های Ai و VR. ما می‌خواهیم در این حوزه‌های نوظهور سرمایه‌گذاری کنیم تا بتوانیم این فناوری‌های پیشرفته‌ را در طراحی سایت و تجربه‌های کاربری ادغام کنیم.

اعضای تیم ما

OUR TEAM

image-1

منصور شوکت

رئیس هیأت مدیره
image-1

حدیث غیاسبند

مدیر عامل
image-1

سید میلاد هاشمی

طراح رابط کاربری و تجربه کاربری
image-1

مهدی شریفلو

برنامه نویس فرانت اند
image-1

اردوان شام روشن

برنامه نویس لاراول
image-1

سید مصطفی موسوی

برنامه نویس پایتون
image-1

محمد امین افرازنده

برنامه نویس فلاتر
image-1

مصطفی زبردست

توسعه دهنده وردپرس
image-1

مینو زبردست

طراح رابط کاربری و تجربه کاربری
image-1

نیلوفر فدایی

کارشناس تولید محتوا