• شب
  • روز
  • شب
  • روز
title-logo

تجارت الکترونیک فراز

شرکت تجارت الکترونیک فراز متشکل از جوانان فعال تجارت الکترونیک، با سابقه‌ی چند ساله هیأت مدیران و تکیه بر دانش فنی آن‌ها توانسته در مدت کوتاهی به اهداف خود برسد. نوآوری و نشاط اولین جلوه‌ای است که از فراز به چشم می‌خورد. پویایی و تلاش برای نیل به اهداف در طول حیات شرکت باعث گسترش توانایی‌ها شده و استفاده از ابزار مناسب، زیر ساخت‌های محکمی در شرکت بنیان نهاده است. ما در شرکت تجارت الکترونیک فراز با تجربه و دانش منسجم توانسته‌ایم ظرف مدت فعالیت خود، رضایت حداکثری مشتریان را به دست بیاوریم. کیفیت در اجرا، هزینه مناسب و رعایت زمانبندی مهمترین ویژگی‌های ما در ارائه خدمات مشتری محور است. کارگروه طراحی، گرافیک، سناریونویسی، برنامه نویسان و کارشناسان شبکه در کنار هم سبب تولید خلاقانه ترین آثار شده که بی تردید شما در همکاری با ما از کار حرفه ای همراه با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، نهایت لذت را خواهید برد.

OUR MISSION

ماموریت ما

تولید-محصولات-با-حداکثر-کیفیت-ممکن-به-کمک-نیرو‌های-متخصص

تولید محصولات با حداکثر کیفیت ممکن به کمک نیرو‌های متخصص

ارائه-خدمات-پشتیبانی-با-کیفیت-و-پاسخگویی-به-موقع-و-سریع

ارائه خدمات پشتیبانی با کیفیت و پاسخگویی به موقع و سریع

بومی-سازی-و-عدم-وابستگی-جهت-انجام-خدمات-بهتر-و-با-کیفیت-تر

بومی سازی و عدم وابستگی جهت انجام خدمات بهتر و با کیفیت تر

نگاه-بلند-مدت-به-مشتریان-به-عنوان-سرمایه-های-شرکت

نگاه بلند مدت به مشتریان به عنوان سرمایه های شرکت

استفاده-از-تکنولوژی-های-روز-برای-ایجاد-تجربه-ای-جدید

استفاده از تکنولوژی های روز برای ایجاد تجربه ای جدید

گسترش-ارائه-محصولات-و-خدمات-به-کشور-های-همسایه

گسترش ارائه محصولات و خدمات به کشور های همسایه

OUR VISION

چشم انداز ما

vision
  • 1403
  • 1405
  • 1407

در 1 سال آینده، شرکت تجارت الکترونیک فراز به عنوان یک شرکت پیشرو در حوزه طراحی وب سایت در ایران و جهان شناخته خواهد شد. ما با ارائه خدمات باکیفیت و نوآورانه، به مشتریان خود کمک خواهیم کرد تا به اهداف خود دست یابند. برای تحقق این هدف، ما بر روی موارد زیر تمرکز خواهیم کرد: • بهبود کیفیت خدمات • توسعه تیم فروش و بازاریابی • سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه ما معتقدیم که طراحی وب سایت نقش مهمی در موفقیت کسب و کارها دارد. یک وب سایت خوب می تواند به مشتریان کمک کند تا محصولات و خدمات شما را پیدا کنند، با شما ارتباط برقرار کنند و خرید کنند. ما معتقدیم که با تلاش و پشتکار، می توانیم به این اهداف دست یابیم و سطح طراحی وب سایت در ایران و جهان را ارتقا دهیم.

در چشم انداز 3 ساله شرکت تجارت الکترونیک فراز فناوری های به روز و جهانی جایگاه ویژه ای خواهد داشت. ما معتقدیم که فناوری های جدید، مانند هوش مصنوعی، واقعیت افزوده و واقعیت مجازی، نقش مهمی در آینده طراحی وب سایت خواهند داشت . ما می خواهیم در توسعه این فناوری ها پیشگام باشیم تا به مشتریان خود کمک کنیم تا از مزایای آنها بهره مند شوند. برای تحقق این هدف، ما بر روی موارد زیر تمرکز خواهیم کرد: • سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه در زمینه فناوری های جدید • همکاری با شرکت های فناوری پیشرو در جهان ما معتقدیم که با تلاش و پشتکار، می توانیم به این اهداف دست یابیم و شرکت تجارت الکترونیک فراز را به یک برند جهانی تبدیل کنیم.

شرکت تجارت الکترونیک فراز در نظر دارد در چشم انداز 5 ساله خود، جایگاه بسیار ویژه ای برای هوش مصنوعی، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده در نظر بگیرد. این فناوری های جدید نقش مهمی در آینده طراحی وب سایت خواهند داشت. هوش مصنوعی می تواند برای شخصی سازی تجربه کاربری، تولید محتوای خلاقانه و بهبود عملکرد وب سایت ها استفاده شود. واقعیت افزوده و واقعیت مجازی می توانند برای ایجاد تجربه های تعاملی و همه جانبه برای کاربران استفاده شوند. ما معتقدیم که این فناوری ها می توانند به ما کمک کنند تا وب سایت هایی طراحی کنیم که کاربرپسندتر، جذاب تر و موثرتر باشند. ما مشتاقانه منتظریم تا ببینیم که فناوری های جدید چگونه آینده طراحی وب سایت را شکل می دهند.

OUR TEAM

اعضای تیم ما

image-1

منصور شوکت

رئیس هیأت مدیره
image-1

حدیث غیاسبند

مدیر عامل
image-1

سید میلاد هاشمی

طراح رابط کاربری و تجربه کاربری
image-1

مهدی شریفلو

برنامه نویس فرانت اند
image-1

اردوان شام روشن

برنامه نویس لاراول
image-1

سید مصطفی موسوی

برنامه نویس پایتون
image-1

محمد امین افرازنده

برنامه نویس فلاتر
image-1

مصطفی زبردست

توسعه دهنده وردپرس
image-1

مینو زبردست

طراح رابط کاربری و تجربه کاربری