سامانه کنترل کیفی تجهیزات بیمارستانی و مراکز درمانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی در سال ۱۳۹۷ و با هدف کاهش مصرف کاغذ و حمایت از درختان و همچنین افزایش سرعت عملکرد اپراتور های تجهیزات پزشکی تهیه و تولید شده تا بتواند در پیشرفت این مرز و بوم گام کوچکی بردارد.

 اهمیت اپ موبایل آن‌قدر گسترده است که پلتفرم‌های متنوعی برای طراحی ارائه ‌شده و روزبه‌روز بر گسترش استفاده از فناوری‌های مبتنی بر موبایل افزوده می‌شود. تنها دلیل این امر نیز تولید و وجود میلیون‌ها تلفن همراه هوشمند است. تلفن‌های همراه هوشمند در حقیقت کامپیوترهای همراهی است که همیشه همراه کاربران است. بدیهی است این‌گونه استفاده از این تکنولوژی سرآمد بهبود تجارت شما و درنتیجه افزایش تعامل با مشتری و بالا بردن راندمان کسب ‌و کار شما خواهد شد.

در حال حاضر برنامه‌نویسی موبایل : شامل برنامه‌نویسی اندروید  و برنامه‌نویسی روش‌های نوین جهت حرکت در مسیر پیشرفت تکنولوژی می‌باشد و روی کار آمدن این گوشی‌های هوشمند و انواع تبلت ها در بازار با انواع سیستم‌عامل‌ها همچون اندروید، آی او اس (IOS) و ویندوز موبایل می‌توان امکاناتی بسیاری را برای کاربران فراهم نمود. برنامه‌نویسی موبایل همراه و همگام بودن با تکنولوژی است و از اصلی‌ترین و اساسی‌ترین مواردی است که شرکت‌ها باید جایی در طرح تجاری خود برای آن در نظر بگیرند.

  • مزایای اپلیکیشن موبایل برای صاحبان کسب‌وکار:
  • هزینه بسیار پایین نسبت به سایر راهکارها
  • عدم نیاز به تجهیزات گران‌قیمت
  • محبوبیت استفاده نسبت به سایر روش‌ها
  • سازگار با اکثر نرم‌افزارها و وب‌سایت‌ها
  • مناسب جهت کلیه موارد
  • محیطی بسیار زیبا و کاربرپسند
  • ابزاری همیشه در دسترس برای معرفی بهتر خدمات و برند
  • و صدها مزیت دیگر که از آن بی نصیب نخواهید شد…

 سامانه کنترل کیفی تجهیزات بیمارستانی با نامی موسوم به کیوسی (QC) با امکانات پیشرفته ای به اپراتور این امکان را می دهد که با تعریف نام بیمارستان و اضافه نمودن دستگاه های مختلف و تجهیرات بیمارستان با پر کردن فرم های متفاوت در خصوص هر دستگاه با کد مجزا شرایط دستگاه را مشخص نماید (قبول/ مردود/مشروط).  همچنین اپراتور این امکان را خواهد داشت که با تفکیک بیمارستان ها گزارش گیری در فرمت هایcsv, html docx, pdf, xlsx, با قابلیت چاپ آن ها را داشته باشد. 

 به ازای هر بیمارستان یک حساب کاربری (شامل: شماره موبایل و یک رمز عبور) در پنل تحت وب توسط مدیر ساخته می شود. حساب مذکور به گزارش گیری ها و فایل های دستگاه های آن بیمارستان دسترسی خواهد داشت. مدیر اصلی یک حساب کاربری برای اپراتور بیمارستان خواهد ساخت تا اپراتور بتواند اطلاعات فرم بازرسی قطعات و دستگاه های بیمارستان را پر نماید. اجازه دسترسی به فرم های وارد شده جهت ویرایش و یا حدف منطقی برای اپراتور امکان پذیر است.

تایید نهایی جهت ویرایش اطلاعات توسط مدیر بیمارستان انجام می شود. همچنین امکان ارسال امضای الکترونیکی از طریق نرم افزار اندروید جهت تایید و شناسایی وجود دارد.

  امکان ذخیره و ارسال صوت توسط اپراتور جهت توضیحات تکمیلی و الصاق به فایل متنی گزارش چک لیست مربوطه در نرم افزار اندروید وجود دارد. سپس این گزارشات همراه با عکس و صوت می توانند توسط مدیریت پنل وب بررسی گردند. در پنل تحت وب امکان گزارش گیری منطقی، تفضیلی و محاسباتی با پارامترهای مورد نظر قرار داده شده است. فرمت خروجی این گزارشات می تواند به فرمت های DOCX و PDF  باشد.