تحلیل،طراحی و پیاده سازی پروژه تجارت الکترونیک سالن های زیبایی در نسخه های وب ، اندروید و  iOS برای کاربران نهایی و آرایشگاه ها 

نرم افزار یکپارچه سالن زیبایی متشکل از بخش های ذیل می باشد :

  1. رزرو لاین
  2. ویترین نمایش نمونه کارهای هر لاین
  3. مراقبت های بعد آرایش برای هر مشتری
  4. نظرسنجی پیشرفته
  5. کیف پول و پرداخت آنلاین
  6. باشگاه مشتریان (تیکتینگ، تخفیف های زنجیره ای، تبریک های سالروز تولد)

نرم افزار جامع و کاملی با امکانات ذکر شده برای هر سالن زیبایی با امکان رزرو در زمان های مشخص برای کاربر نهایی و اپراتور نوبت دهی می گردد و شامل روز و ساعت میشود و پس از انجام پیش پرداخت یک اعلان به مشتری و ارایشگاه مبنی بر رزرو صورت می گیرد و در گزارشات فروش آورده می شود. پس از توافق قیمت توسط مشتری و آرایشگر در سالن قبل از شروع به کار مبلغ تنظیم شده را  در اپ خود وارد می کند و مشتری آن را پرداخت می نماید.

پس از انجام کار زیبایی و پرداخت مخارج به کاربر امتیازی تحت عنوان باشگاه مشتریان داده می شود و در سیستم می تواند از تخفیف های مختلف استفاده کند.

پرداخت وجه به دو روش “آنلاین” یا “کارت به کارت” صورت میگیرد.

کاربر کلیه گزارشات، سوابق مالی و ارجاعی به آرایشگاه را دارد. ویترینی از کلیه نمونه کارهایی که برای هر لاین زیبایی به صورت ویدیو/عکس و به همراه متن همراه می باشد برای هر لاین یا آرایشگر جداگانه در نظر گرفته می شود و برای آن ها همچنین امکان رای گیری وجود خواهد داشت.

 همچنین پس از انجام آرایش، برای هر نوع عملیاتی توسط آرایشگر همان لاین دستورالعمل ها و راهنمایی هایی از پیش تعریف شده برای او تعریف میکند که در زمان های مشخص به صورت پوش نوتیفیکشن به مشتری به نام شخص یادآوری میکند و نوبت آینده ای که تنظیم شده را به او یادآوری می کند.

 در انتها پس از انجام مراحل زیبایی و گذشت چند ساعت از اتمام کار برای مشتری یک فرم نظر سنجی با مفاد نفاط قوت و ضعف و … برای امتیاز دهی به آن آرایشگر ارسال میشود تا تکمیل نماید.